Gitara – Patryk

obrazek-m-uuuuuj

Moment przełamywania barier, moment, który odmienił moje jak i zarówno życie moich bliskich… Większość takich przypadków będzie mocno związana z miłością i z wielkimi osiągnięciami. Lecz w moim przypadku było to zupełnie, co innego.

Jeszcze niespełna rok temu byłem całkowicie innym człowiekiem. Introwertyk, zagubiony w świecie, który go otacza. Wyśmiewany przez ludzi, którzy tak naprawdę nie odgrywali znaczącej roli w moim życiu. Bojący się publicznych wystąpień. Rozluźnienie od codziennych problemów dostarczała mi moja ukochana gitara. Chwile spędzone z nią pomagały mi uwolnić moje prawdziwe ja. Ale co z tego skoro i tak nikt tego nie doceniał. Przynajmniej ja wiedziałem, że gra na gitarze to coś pięknego, coś, dzięki czemu mogę wyrazić siebie. Ale przejdźmy do sedna.

Brakowało mi czegoś jeszcze oprócz gitary. I tak właśnie 30 sierpnia 2013 roku powstał mój kanał na youtubie i został wrzucony pierwszy film. W dalszym ciągu było tylko lepiej. Pomyślałem, skoro jestem taki otwarty i wypełniony pozytywną energią na filmach to, czemu by nie praktykować tego w codziennym życiu. I tak właśnie od tego momentu moja osobowość całkowicie się zmieniła. Z introwertyka przeistoczyłem się w pogodną, radosną osobę niebojącą się wyzwań. Przestałem przejmować się osobami, które mnie równały z błotem. Nareszcie odmieniłem swoje życie na lepsze.

Na dzień dzisiejszy jestem dumny z tego, że tworzę filmy i że moi widzowie je oglądają. Poznałem masę osób, które aż do teraz podziwiam. Nie spodziewałem się nigdy, że będę mógł z nimi normalnie porozmawiać jak powiernik z powiernikiem. Na swoich koncie mam sporo osiągnięć i póki co nie zamierzam z tym kończyć. Dzięki tym decyzjom przełamałem bariery, które mnie zatrzymywały i całkowicie odmieniłem swoje jak i także życie moich znajomych, rodziny. Podjąłem ryzykowną decyzję, ale jak widać, opłacało się.