Le Grand Colombier – Karolina

IMG_7136konkurswyzwanie(1)

Na początku 2014 zaczęłam myśleć co będę robić po licencjacie. Kierunek studiów choć perspektywiczny bardziej mnie męczył niż sprawiał przyjemność. Postanowiłam zatem zmienić coś w swoim życiu by być szczęśliwszą. Chciałam zrobić coś innego niż wszyscy na około, wyróżnić się z tłumu.

Od kilku lat ciągnęło mnie w stronę Francji, języka też się już jakiś czas uczyłam, więc wybrałam właśnie ten kierunek. Zdecydowałam się na pobyt jako au-pair w regionie Rodan-Alpy, gdzie zrobiłam właśnie to zdjęcie. Zostaję tutaj rok czasu. Przełamałam barierę językową, nadal ją łamię, bo język francuski nie jest łatwy. Prócz tego uczę się życia bez rodziny i przyjaciół- a to jest prawdziwe wyzwanie.

Ta decyzja pokazała mi, że jeśli człowiek czegoś naprawdę chce to małymi kroczkami dotrze do celu. Na zdjęciu widnieje turysta, a w tle rozciągają się piękne wzniesienia Le Grand Colombier. Nie wiem co mnie czeka za rok, za dwa lata czy za dziesięć. Wiem jedno, chcę dalej spełniać marzenia i łamać utarte schematy.