Pojawił się ON – Ewelina

 

Poznałam Go tak przypadkiem ..

Mimo że nie chciałam z nikim pisać, dostałam od Niego zwykłą wiadomość . Myślałam długo nad tym czy mu odpisać , ponieważ ostatni związek zniszczył mnie doszczętnie , byłam oszukiwana przez cały czas ja się starałam ufałam a osoba druga robiła coś czego nie powinna , wtedy byłam załamana nie chciało mi się żyć … ale w końcu po namyśle ODPISAŁAM MU .

Rozmowa nam się bardzo kleiła każdego dnia było coraz lepiej i lepiej . Mimo ze nie znałam go z reala uśmiechałam się jak głupia do monitora . Któregoś dnia w końcu zaproponował mi spotkanie , nad tym też myślałam , ponieważ mówiłam że z nikim się na razie nie zwiąże . A jednak … pojawił się ON… Spotkaliśmy się raz potem drugi … I zaczęliśmy częściej się spotykać .

Na początku powiedziałam mu że nie chce z nikim się wiązać . A On Odpowiedział MI TAK : -” Poczekam aż będziesz gotowa na związek ” Wtedy złapał mnie za rękę i spojrzał tymi swoimi oczami na mnie . Zrobiło mi się gorąco , serce łomotało mi jak szalone. Nie wiedziałam Co mu odpowiedzieć . Wydusiłam tylko z siebie proste DZIĘKUJĘ po czym przytuliłam się do niego . Mijają tygodnie , miesiące a my jesteśmy szczęśliwi, bez żadnych kłótni . Zgadzamy się w każdej sytuacji .

To właśnie On dał Mi Motywację by dalej iść przez życie , To właśnie On dał Mi to czego tak bardzo potrzebowałam . Miłość , opieka , pomoc .