To, co kocham – Agnieszka

20140aaaa8-7049

Moim wyzwaniem nie było pojedyncze wydarzenie. Był to pewnego rodzaju proces. To, co odmieniło moje życie to podróżowanie. Dokładniej – chwila, w której zrozumiałam, że życie jest tylko jedno i trzeba w nim robić to, co się kocha.

Do pewnego momentu najważniejsze były dla mnie studia medyczne. Poświęcałam im 100% mojego czasu i siły. Z chwilą jednak zrozumiałam, że to nie to… Postanowiłam, że nie oddam mojej młodości tak łatwo :) Pasja do podróżowania rozpoczęła się od wycieczki do Włoch. Potem były kolejne ciekawe miejsca. Wtedy dopiero poczułam, że żyje! Że to jest to! Wiem, że nie jest nic niezwykłego.. .Dla mnie jednak miało to bardzo duże znaczenie – odkrycie swojej pasji.

Moje zdjęcie jest związane z kolejnym przełomowym momentem – wyprawą do Japonii. Udało się! Do końca nie wierzyłam, że tam jestem, że to wszystko widzę. Na zdjęciu jestem przebrana za Maiko w tradycyjne kimono. Jest to moja pamiątka z Japonii, która przypomina mi o niezwykłych chwilach. Teraz wiem, że naprawdę warto mieć marzenia, warto dążyć do czegoś, czego bardzo pragniemy. To był mój moment przełamywania barier. Moment, w którym zaczęłam prawdziwie żyć!